Anasayfa > Hakkında

Firma Profili


Bicom Bilişim Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2002 yılı başında imaging konusunda dünya lideri olan Kodak tarayıcıların Türkiye distribütörü olarak bilişim sektöründeki yerini aldı.“Profesyonel Çözüm” ve “En Son Teknoloji” ilkelerini kendisine misyon edinen Bicom, imaging konusunda dünya lideri olan Kodak tarayıcıları, bayiler ve iş ortakları vasıtasıyla Türkiye pazarına sunmaktadır. Çok Amaçlı grubu, Departman,

Giriş seviyesi,Orta seviye ve Yüksek seviye olmak üzere beş grupta geniş ürün yelpazesine sahip KODAK doküman tarayıcılarının, uygulamanın yapısına bağlı olarak, her kullanıcıya bir seçenek sunması en önemli farklılığıdır. Diğer bir ifadeyle KODAK doküman tarayıcıları iş grubu seviyesinden yüksek seviye tarayıcılara kadar bir yelpazedir.


• Dakikada 20 dokümandan 210 dokümana

• Günde 1,000 dokümandan sayısız dokümanaKadar tarama kapasitesine sahip doküman tarayıcıları sunmaktadır. Ayrıca orta ve yüksek seviye tarayıcılarda günde ortalama 12,000 dokümandan sınırsız sayıda dokümana kadar tarama kapasitesine sahip tarayıcılar mevcuttur.

Bicom, ürün yelpazesine yoğun doküman tarama ortamlarında tarayıcılarla birlikte kullanılan tarama, form ve görüntü işleme çözümleri olan Kofax'ı katmıştır. 17 yıldan fazla bir süreden beri Imaging sektöründe faaliyet gösteren Kofax, yoğun hacimli doküman taranması ve capture edilmesi konusunda yüklendiği öncülük misyonu ile teknoloji geliştirmektedir.