Anasayfa > Basinda Biz > Kodak'tan Çok Amaçlı Ağ Tarayıcısı
Kodak'tan Çok Amaçlı Ağ Tarayıcısı

Bicom A.Ş. görüntü teknolojilerinde dünya lideri Kodak'ın yeni üyesi "Çok Amaçlı Network Tarayıcı: ScanStation 100" modelini ve "imaging’’ konusundaki geniş kapsamlı çözüm ve uygulamaları, 31 Mayıs 2006 Çarşamba günü Hyatt Regency Oteli'nde düzenlediği toplantıda tanıttı.

Bicom AŞ Satış ve Kanal Müdürü Aydın Durmaz’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Kodak Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölgesi Ürün Müdürü Hauke Fast Kodak’ın yeni tarayıcısı Kodak Scan Station 100 modelini tanıttı. Ayrıca imaging konusunda dünyadaki ve Kodak’taki gelişmeler ve uygulamalar hakkında da bilgi verdi.

KODAK ‘ın ilk defa tanıtımını CEBIT – Hannover’da yaptığı Kodak Scan Station 100 ile dokümanların Ofis Networkü üzerinde paylaşılabilmesini ve renkli LCD dokunmatik ekran özelliği ile dokümanların eş zamanlı olarak hızlı bir şekilde çoklu network sistemlerine ulaşmasını sağlayacaktır. İmajını aldığınız dokümanları anında e-mail olarak gönderebileceğiniz gibi, ayrıca istenen dosya sistemlerine, doğrudan doğruya yazıcıya, taşınabilir USB sürücülerine, taranan dokümanı OCR yaparak searchable PDF'e aktarmaktadır. Kısaca tüm fonksiyonlar tek ürün üzerinde. Tabi ki tüm dokümanlarınız Perfect Page özelliğinden geçecek ve maksimum görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Yoğun katılımın gerçekleştiği Kodak Günü’nde katılımcılar canlı ürün demoları sayesinde Kodak tarayıcı ailesini yakından tanıma fırsatı buldular.

Geniş ürün yelpazesine sahip KODAK doküman tarayıcıların, uygulamanın yapısına bağlı olarak, her kullanıcıya bir seçenek sunması en önemli farklılığıdır. Diğer bir ifadeyle KODAK doküman tarayıcıları masa üstü seviyesinden Yüksek seviye tarayıcılara kadar
• Dakikada 20 dokümandan 200 dokümana
• Günde 1,000 dokumandan sonsuz sayıda dokümana
kadar tarama kapasitesine sahiptir.
2002 yılı başında Kodak tarayıcıların Türkiye distribütörü olarak bilişim sektöründeki yerini alan Bicom AŞ, imaging konusunda dünya lideri olan Kodak tarayıcıları, bayiler ve iş ortakları vasıtasıyla Türkiye pazarına sunmaktadır.