Anasayfa > Basında Bicom & E-Bültenler > Nisan 2011 E-Bülten
Bicom E•Bülten Nisan / 2011

serdaryMerhaba Değerli İş Ortaklarımız,

2011 in ikinci çeyreğine ait bültenimiz ile sizlere ulaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kodak doküman tarayıcılarımız ve yazılımlarımız ciro toplamında 2011 yılının ilk üç ayını geçmiş yılların çok üzerinde bir performansla tamamlamış bulunuyoruz. Bu vesile ile markaya ve bizlere göstermiş olduğunuz güven ve özveriden dolayı teşekkür ediyoruz. İşortaklarımızın yıllardır süre gelen bilgi ve tecrübesi ile son kullanıcılara sunduğumuz 2011 yılının yüksek katma değerli projelerini ve Kodak dünyasından ilginizi çekebilecek gelişmeleri ve en yeni Kodak scanner ailesi 2000 Serisi ne ait bilgileri bültenimizin devamında okuyabilirsiniz. Bicom Bilişim olarak, 2. çeyreğin sizlere ve sevdiklerinize; sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz..

Sevgi ve saygılarımızla, 
Serdar Yücel
Türkiye Kanal Müdürü

Bu sayıda:

Yeni Kodak i2000 Serisi
Planet Computer
Sentim
T.C Başbakanlık...
Limeks
BELL&HOWELL
Kodak İş Çözümlerinde "En iyi Kanal Tedarikçisi"

•KODAK i2000 SERİSİ

İşte, Yeni Kodak A4 Doküman Tarayıcı  Ailesi

İşinizi daha kolay hale getirmenin güçlü ve yeni yolu

 

Verimliliği artırmak için birçok yöntem denense de, bunlardan pek azı Kodak i2000 Serisi Tarayıcılar kadarmükemmel bir sezgiselliğe sahiptir. Eksiksiz bir tarama çözümleri seti, bilgilerinizin akış halinde olmasına ve işlerinizin sorunsuz şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Artık sizin için öne geçmek çok kolay. Belgelerinizle sıra dışı şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

   

İşleri gerçekleştirmenin alternatif yolları; Kodak i 2000 serisi ile;

Daha yüksek verimlilik, daha yüksek görüntüleme gücü – Çift LED aydınlatma, lamba ısınma süresini ortadan kaldırıp, anında cevap vererek işinize daha çabuk başlamanızı sağlar. Ayrıca görüntü netliği, tutarlılığı ve renk ararlılığı sağlar.

Daha çok yönlülük – Uzatılabilir, otomatik depolama özellikli çıkış tepsisi ve esnek kağıt işleme yeteneği; büyük veya küçük, kalın veya ince, kimlik kartları, hatta kabartmalı sert kartlar da dahil neredeyse istediğiniz her tür belgeyi taramanızı kolaylaştırır.  

Daha yüksek güvenilirlik - Son derece güvenli 50 sayfalık besleyici ve entegre kağıt tepsisi, tarama işini kolaylaştırır.

Daha fazla olanak - USB bağlantısı yoluyla birkaç saniyede takılıp çıkarılabilen isteğe bağlı KODAK A4 Düz Yatak Aksesuarı ile istisnai belgeleri rahatlıkla tarayın.

i2400 Tarayıcılar
i2600 Tarayıcılar
i2800 Tarayıcılar

Back to top


•Planet Computer

Description: Description: http://www.istanbulsaglik.gov.tr/resim/logo.jpg


İş ortağımız PLANET BİLGİSAYAR tarafından yürütülen projede İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde ve ilgili şubelerinde 75 adet Kodak i 1220 plus scanner ve 8 adet A4 Flatbed ünitesi konumlandırıldı. Projede gösterdiği özenli  çalışmasından dolayı Planet Bilgisayar'a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Back to top


•Sentim
bagcılarlogo sentimlogo


Bağcılar Belediyesi Arşiv ve Dokümantasyon projesi kapsamında işortağımız SENTİM BİLİŞİM;  tarama  ve arşivlemeye yönelik ihtiyaçları karşılamak üzere 10 adet A3 Kodak i 1420 , A4 i 1220 serisi tarayıcıları ve A3 Flatbed leri  kullanıcıların hizmetine  sundu.

Belediyelerde model proje olma yolunda ilerleyen İstanbul Bağcılar Belediyesi girişiminde işortağımız SENTİM e başarılar diliyor,güçlü referansından dolayı teşekkür ediyoruz.

Back to top


•T.C. BAŞBAKANLIK Kodak'ı Tercih etti...

bas

Back to top


•Limeks

limexlogo

Geçtiğimiz ay gerçekleşen ihaleyi Ankara da Kodak'ı başarıyla temsil eden işortağımız Limeks Ofis Ürünleri Bilgisayar İletişim kazandı. T.C. Başbakanlık ın genelini ilgilendiren bu projede Kodak i 1220 plus lar ve network model Kodak Scan Station 500 tarama ve arşivlemeye yönelik ihtiyaçları karşılamak üzere yakında yerini alacak. Projenin teknik ve lojistik altyapısına yaklaşık 3 ay süren bir dönemde hazırlık yapan deneyimli işortağımız Limeks'e; gösterdiği özveriden ve desteğinden dolayı Bicom olarak teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Back to top


•Bicom, Kodak BELL&HOWELL tarayıcılarda Servis Yetkisini de aldı.

bellhowell

Bidiğiniz gibi Kodak Company, BELL & HOWELL ın tarayıcı bölümünü 2009 yılında satın aldığını duyurmuştu. Son 1 yıldır Kodak markası altında üretilen BH tarayıcılar için Bicom olarak ithalat ve satış yetkisini takiben Servis Yetkisini de geçtiğimiz günlerde almış bulunmaktayız. Kodak BH model tarayıcıları genel ofis , sağlık, finansal servisler, sigorta, kamu ve servis büro ortamları gibi çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir;

Back to top


•Kodak İş Çözümlerinde "En iyi Kanal Tedarikçisi"

Katma Değerli Satıcılar endüstrisinin en yüksek performans gösteren tedarikçilerini seçen Business Solutions Dergisi Aralık 2010 sayısında Kodak'ı "Yılın En iyi Kanal Tedarikçisi" olarak ödüllendirdi. Yüksek performans kriterleri içerisinde Business Solutions tedarikçilerin en aktif kanallarından ulaştığı kaydadeğer hizmet datalarını ve mükemmellik düzeyinde olması gereken bayi – tedarikçi ilişkilerini sorguluyor. Ödüle konu olan yıllık program kanal ilişkilerinde güvenirlik ve kreditebilite anlamında aynı zamanda sayısal bir endüstri standardı yarattı.Katma Değerli Satıcılar segmentindeki geniş iş yelpazesine bakıldığında Kodak hem kurumsal içerik yönetimi (ECM) Donanımı ve hem de ECM Yazılımı kategorilerindeki farkı ile öne çıkıyor.

Back to top


Copyright © Bicom