Anasayfa > Basında Bicom & E-Bültenler > Nisan 2012 E-Bülten
Bicom E•Bülten Nisan / 20212

serdaryMerhaba Değerli İş Ortaklarımız,

2011, Kodak Doküman Görüntüleme Segmenti için, gerçekleştirdiği Araştırma&Geliştirme yatırımları ve ürün lansmanları ile rekorlar yılı oldu.

2012 yılının baharını karşıladığımız bu günlerde sizlere Kodak dünyasından yine iyi haberlerle merhaba diyoruz,

Geçtiğimiz yılın yatırımları ve lansmanlarını takiben, yazılım ve donanım otoritelerinden gelen ödüllere ait detayları ve Kodak dünyasındaki yenilikleri bültenimizin devamında okuyabilirsiniz,

Sevgi ve saygılarımızla, 

Serdar Yücel
Türkiye Kanal Müdürü

Bu sayıda:

BELEDİYELER, Kodak’la dijitalleşiyor

SharePoint le doküman işbirliği yapın.2 yeni Kodak SharePoint! çözümü sizinle

Efsanevi Kodak i40 Tarayıcıları, Kodak i2400 Tarayıcılarla değiştiriyoruz


BELEDİYELER, Kodak’la dijitalleşiyor

i1220 Limeks Yenimahalle Belediyesi Çankaya Beledisyesi Geçtiğimiz aylarda Çankaya, Yenimahalle ve Keçiören Belediyelerinde gerçekleşen projelere Orta Anadolu Bölgesi İşortağımız, Limeks Ofis Ürünleri Bilgisayar İletişim, çok sayıda i 1220(A4) ve i 1405(A3) ler ile katıldı. Limeks’e, proje ve kurulum aşamasında gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ediyor ve başarısının devamını diliyoruz.

BLI Buyers LAB

Buyers Laboratory’den Kodak’a “Scanner Line of the Year” ve ‘’2012 Winter Pick” Ödülleri

Kodak, Buyers Laboratory (BLI) den ‘’Yılın Tarayıcı Portöyü’’ ve ‘’2012 Kış’’ Ödüllerini aldı.

ReliabilityCertified i2000 Aile i5800 i200 i2000 Aile

Dünyanın En Hızlı Tarayıcısı dk.210 hızındaki (210 ppm, 420 ipm) Kodak i5800 Production Tarayıcı ve en yeni versiyon tarama yazılımı KODAK Capture Pro Software v3.1 ise Buyers Laboratory (BLI) tarafından ’2012 Kış’’ ödülleri ile onurlandırıldı

Sayfa Başına DönSharePoint le doküman işbirliği yapın. 2 yeni Kodak SharePoint! çözümü sizinle

Kodak Share Point

SharePoint dokümanlarını daha hızlı görüntüleyin Kodak Document Viewer Software ile

Kodak Share Point

SharePoint deki aramanız, aradığınız dokümanın içeriğini de sunması ile sonuçlansın istermiydiniz? Dokümanları indirmek için ve inçelemek için daha fazla zaman harcamaya gerek yok ! şimdi Kodak Document Viewer Software ile, SharePoint deki dokümanlarınızı önizleme yapmak için sadece bir klik uzaktasınız!..

Sonlandırılmış dokümanlarınızı SharePoint de sadece saklayıp paylaşmak mı, yoksa SharePoint ile aynı anda dinamik olarak üzerinde çalışmak mı tecihiniz olurdu?

SharePoint den çıkmadan dokümanlarınızı tarayıp, birleştirip, ayırıp, geliştirip, temizleyip, yeniden düzenleyip, arayıp,görüntüleyip, kıyaslayıp, yorumlamak.. Sizce?..

SharePoint doküman işbirliğini hızlandırın Kodak Scan and View Software ile

Streamline Document Access

Paylaşılan dokümanları Kodak Scan and View Software ile görüntülemek şimdi çok daha etkin: kolon tabanlı arama ile çoklu alanlar ve tarih indexleri içeren dokumanlara ulaşmak kolay; yeniden düzenleme ve yorumlama imkanı veren bu yazılım özellikleri ile personeliniz anlık ve simültane olarak en son bilgi girişlerini görüntüleme imkanına sahip olacak!

Sayfa Başına Dön


Efsanevi Kodak i40 Tarayıcıları, Kodak i2400 Tarayıcılarla değiştiriyoruz

i40replacementi2400

Müşterilerimizin beğenerek kullandığı efsanevi Kodak i40 ların yerini artık, 2011 yılı sonlarından itibaren Kodak i2400 ler almaya başladı . Kodak i40 lar resmi olarak 2005 te kişisel yada küçük ofislerin kullanımını hedefleyerek scanner pazarına sunulmuştu. Fakat Kodak i40 lar, sadece küçük bir masaüstü tarayıcı olarak kalmayıp bugün binlerce banka şubesi, kamu bölge ofisleri, depolar, hastaneler, lojistik ve gümrük şirketleri gibi dağıtık yapıdaki tarama ortamlarında beklenti ötesi görevler üstlenmeyi başardı. Kodak i40 dakikada 25 sayfa tarayabilen, Twain & ISIS sürücü uyumlu , sağlam ve aynı zamanda bakımı kolay bir tarayıcı. Ancak teknolojinin değişimi ve kullanıcıların daha hızlı olanına gereksinimi ile model güncellemenin zamanı geldi. Efsanevi Kodak i40 ların misyonunu devam ettirecek yeni model hiç şüphesiz Kodak i2400 olacaktır..

Neden Kodak i2400

Kodak i2400, iyi bir başlangıç pozisyonu ile Kodak i40 tan görevi devralmak için i1200 & i1300 serisi tarayıcıların teknolojisi üzerine üretildi. Dolayısıyla şu kıyaslama ile yeni oyuncudan beklentimiz nasıl olmalıdır?

Kodak i40 Kodak i2400
■ A4 ■ A4
■ Duplex ■ Duplex
■ 50 yaprak ADF ■ 50 yaprak ADF
■ Renkli Tarayıcı ■ Renkli Tarayıcı
■ 25 sayfa dk./hız ■ 30 sayfa dk./hız
■ 1000 syf. günlük kpst. ■ 2000 syf. günlük kpst.

SmartTouch

Smart Touch fonksiyonelliği ile inşa edilen KODAK i2400 Tarayıcı, kullanıcıya capture, dokümanı yönetme, işleme, PDF ve diğer formatlarda tarama imkanı sunuyor— prosesleri önceden otomasyona alarak, zaman kaybetmeyi engelliyor. Yeni Kodak i2400, Windows & Linux’la uyumludur ve TWAIN, ISIS, WIA Sürücüleri; KODAK Capture Desktop; Smart Touch; NUANCE PAPERPORT ve OMNIPAGE yazılımlarını içeren bundle paket ile sunulmaktadır.

 

Kodak i40 / Kodak i2400 değişim kampanyası (trade-in) için lütfen Bicom Kanal Satış ile bağlantıya geçiniz; Tel. 0 212 283 31 34


Sayfa Başına Dön


Copyright © Bicom