Anasayfa > Basında Bicom & E-Bültenler > Ocak 2012 E-Bülten
Bicom E•Bülten Ocak / 20212

serdaryMerhaba Değerli İş Ortaklarımız,

Kodak tan beklediğimiz gelişmenin 19.01.2012 de medyaya yansımasını takiben detayları bu bültenimizde sizlerle paylaşmak arzusundayız;

Kodak tan yapılan resmi açıklamanın yayınlandığı ‘’Press Release’’de belirtildiği gibi, Kodak gönüllü olarak ''Chapter 11 başvurusunda bulunarak, ''İşletmenin yeniden yapılandırılması, ABD'de ve dışarıda likiditeyi desteklemeyi, ve şirketin en değerli iş koluna odaklanmaya olanak sağlamayı hedefliyor''.

Aynı açıklamada Kodak Başkanı ve CEO su Antonio Perez, ''Chapter 11 başvurusunun gerekli bir adım ve Kodak'ın geleceği için doğru tutum'' sözlerine ilaveten Kodak’ın operasyonlarının bu süreçte normal işleyişine devam edeceği bilgisini paylaşıyor.

Söz konusu süreci reorganizasyon ve transformasyon dönemi olarak değerlendiren Kodak la ilgili gelişmeleri www.kodaktransforms.com web sayfasından takip edebileceğinizi bilgilerinize sunarız. İşortaklarımız yönetiminde son kullanıcılara sunduğumuz Q4, 2011’in katma değerli projelerini ve Kodak dünyasından ilginizi çekebilecek gelişmeleri bültenimizin devamında okuyabilirsiniz.

Bicom Bilişim olarak, 2012 yılının sizlere ve sevdiklerinize; sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz..

Sevgi ve saygılarımızla, 

Serdar Yücel
Türkiye Kanal Müdürü

Bu sayıda:

Efsanevi Kodak i40 Tarayıcıları, Kodak i2400 Tarayıcılarla değiştiriyoruz

Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. Kodak i2400 leri tercih etti

Yeni KODAK i2000 SERİSİ demo tarayıcılar hizmetinizde

SharePoint le doküman işbirliği yapın.2 yeni Kodak SharePoint! çözümü sizinle

Efsanevi Kodak i40 Tarayıcıları, Kodak i2400 Tarayıcılarla değiştiriyoruz

Müşterilerimizin beğenerek kullandığı efsanevi Kodak i40 ların yerini artık, 2011 yılı sonlarından itibaren Kodak i2400 ler almaya başladı . Kodak i40 lar resmi olarak 2005 te kişisel yada küçük ofislerin kullanımını hedefleyerek scanner pazarına sunulmuştu. Fakat Kodak i40 lar, sadece küçük bir masaüstü tarayıcı olarak kalmayıp bugün binlerce banka şubesi, kamu bölge ofisleri, depolar, hastaneler, lojistik ve gümrük şirketleri gibi dağıtık yapıdaki tarama ortamlarında beklenti ötesi görevler üstlenmeyi başardı. Kodak i40 dakikada 25 sayfa tarayabilen, Twain & ISIS sürücü uyumlu , sağlam ve aynı zamanda bakımı kolay bir tarayıcı. Ancak teknolojinin değişimi ve kullanıcıların daha hızlı olanına gereksinimi ile model güncellemenin zamanı geldi. Efsanevi Kodak i40 ların misyonunu devam ettirecek yeni model hiç şüphesiz Kodak i2400 olacaktır..

i40replacementi2400

Neden Kodak i2400

Kodak i2400, iyi bir başlangıç pozisyonu ile Kodak i40 tan görevi devralmak için i1200 & i1300 serisi tarayıcıların teknolojisi üzerine üretildi. Dolayısıyla şu kıyaslama ile yeni oyuncudan beklentimiz nasıl olmalıdır?

Kodak i40 Kodak i2400
■ A4 ■ A4
■ Duplex ■ Duplex
■ 50 yaprak ADF ■ 50 yaprak ADF
■ Renkli Tarayıcı ■ Renkli Tarayıcı
■ 25 sayfa dk./hız ■ 30 sayfa dk./hız
■ 1000 syf. günlük kpst. ■ 2000 syf. günlük kpst.

SmartTouch

Smart Touch fonksiyonelliği ile inşa edilen KODAK i2400 Tarayıcı, kullanıcıya capture, dokümanı yönetme, işleme, PDF ve diğer formatlarda tarama imkanı sunuyor— prosesleri önceden otomasyona alarak, zaman kaybetmeyi engelliyor. Yeni Kodak i2400, Windows & Linux’la uyumludur ve TWAIN, ISIS, WIA Sürücüleri; KODAK Capture Desktop; Smart Touch; NUANCE PAPERPORT ve OMNIPAGE yazılımlarını içeren bundle paket ile sunulmaktadır.

 

Kodak i40 / Kodak i2400 değişim kampanyası (trade-in) için lütfen Bicom Kanal Satış ile bağlantıya geçiniz; Tel. 0 212 283 31 34


Sayfa Başına Dön


BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. Kodak i2400 leri tercih etti

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen tüm Anadolu ve İstanbul BİM marketlerini kapsayan projeye Bicom Bilişim, 1800 adet A4 Kodak i 2400 ile iştirak etti. Projenin teknik ve lojistik altyapısına yaklaşık 6 ay süren bir dönemde hazırlık yapan Bicom Donanım ve Yazılım destek ekiplerine, gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.BimLogo i2400

Sayfa Başına Dön


Yeni KODAK i2000 SERİSİ demo tarayıcılar hizmetinizde

i2000 Aile

İşinizi daha kolay hale getirmenin güçlü ve yeni yolu

Verimliliği artırmak için birçok yöntem denense de, bunlardan pek azı Kodak i2000 Serisi Tarayıcılar kadar mükemmel bir sezgiselliğe sahiptir. Eksiksiz bir tarama çözümleri seti, bilgilerinizin akış halinde olmasına ve işlerinizin sorunsuz şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Artık sizin için öne geçmek çok kolay. Belgelerinizle sıra dışı şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

i2000a

İşleri gerçekleştirmenin alternatif yolları; Kodak i 2000 serisi ile

Daha yüksek verimlilik, daha yüksek görüntüleme gücü – Çift LED aydınlatma, lamba ısınma süresini ortadan kaldırıp, anında cevap vererek işinize daha çabuk başlamanızı sağlar. Ayrıca görüntü netliğii, tutarlılığı ve renk kararlılığı sağlar.

Daha çok yönlülük – Uzatılabilir, otomatik depolama özellikli çıkış tepsisi ve esnek kağıt işleme yeteneği; büyük veya küçük, kalın veya ince, kimlik kartları, hatta kabartmalı sert kartlar da dahil neredeyse istediğiniz her tür belgeyi taramanızı kolaylaştırır.

Daha yüksek güvenilirlik - Son derece güvenli 50 sayfalık besleyici ve entegre kağıt tepsisi, tarama işini kolaylaştırır.

Daha fazla olanak - USB bağlantısı yoluyla birkaç saniyede takılıp çıkarılabilen isteğe bağlı KODAK A4 Düz Yatak Aksesuarı ile istisnai belgeleri rahatlıkla tarayın.

For Selected Channel Associates


Sayfa Başına Dön

SharePoint le doküman işbirliği yapın. 2 yeni Kodak SharePoint! çözümü sizinle

Kodak Share Point

SharePoint dokümanlarını daha hızlı görüntüleyin Kodak Document Viewer Software ile
SharePoint doküman işbirliğini hızlandırın Kodak Scan and View Software ile

Kodak Share Point

SharePoint deki aramanız, aradığınız dokümanın içeriğini de sunması ile sonuçlansın istermiydiniz? Dokümanları indirmek için ve inçelemek için daha fazla zaman harcamaya gerek yok ! şimdi Kodak Document Viewer Software ile, SharePoint deki dokümanlarınızı önizleme yapmak için sadece bir klik uzaktasınız!..

Sonlandırılmış dokümanlarınızı SharePoint de sadece saklayıp paylaşmak mı, yoksa SharePoint ile aynı anda dinamik olarak üzerinde çalışmak mı tecihiniz olurdu?

SharePoint den çıkmadan dokümanlarınızı tarayıp, birleştirip, ayırıp, geliştirip, temizleyip, yeniden düzenleyip, arayıp,görüntüleyip, kıyaslayıp, yorumlamak.. Sizce?..

Kodak Share Point

Paylaşılan dokümanları Kodak Scan and View Software ile görüntülemek şimdi çok daha etkin: kolon tabanlı arama ile çoklu alanlar ve tarih indexleri içeren dokumanlara ulaşmak kolay; yeniden düzenleme ve yorumlama imkanı veren bu yazılım özellikleri ile personeliniz anlık ve simültane olarak en son bilgi girişlerini görüntüleme imkanına sahip olacak!


Sayfa Başına Dön

Copyright © Bicom