Anasayfa > Basında Bicom & E-Bültenler > Temmuz 2013 E-Bülten
Bicom E•Bülten Temmuz / 2013

serdary Merhaba Değerli İş Ortaklarımız,

2013 Yaza Merhaba Bültenimizle sizlere ulaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.. Bicom Ailesi ürün grubuna yeni katılan Brother Doküman Tarayıcılar ile büyüyor.
Kodak donanım ve yazılım çözümlerimize ilave olarak gelen Brother marka doküman tarayıcılarımız ve katma değerli çözümlerimizle artık Brother işortaklarına da hizmet veriyor olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Brother’ın ilk Doküman Tarayıcı modeli ADS 2100 ve yeni Network (WiFi) modeli ADS 2600W lansmanı amaçlı Ankara Marriott Otel Brother İşortakları Etkinliği ile ilgili haberler, Kodak’ın yeni modelleri ve i940 Buyers Lab Ödül haberi, Global Directions 2013 Washington Organizasyonu ve Brother Arena Kampanyası bültenimizin devamında..
Keyifle okuyacağınızı umuyor, Bicom Bilişim olarak, 2013 yazında sizlerle birlikte, doküman görüntüleme projelerinde, başarılara imza atmayı diliyoruz..

Sevgi ve saygılarımızla,

Serdar Yücel
Türkiye Kanal Müdürü

Bu sayıda:

Kodak, Global Directions 2013 Washington Etkinliği Sponsoru..

KODAK ScanMate i940 Tarayıcı Buyers Lab Ödülü Aldı..

Kodak i2900 & Kodak i3000 ler Stoklarda

Bicom, Brother Doküman Tarayıcılar Türkiye Tek Temsilcisi..

Bicom, Brother İşortakları ile Marriott Ankara’da buluştu..

ARENA pencere.com da Brother ADS 2100 ve ADS 2600W Temmuz Kampanyası başladı..

Kodak, Global Directions 2013 Washington Etkinliği Sponsoru..

GlobalDirections Kodak Documentimaging
GlobalDirections Kodak Documentimaging GlobalDirections Kodak Documentimaging GlobalDirections

Global Directions Semineri 22-25 Eylül 2013 tarihlerinde Washington’da Kodak anasponsorluğunda gerçekleşecek
Kodak Info Activate SW ve Kodak Asset Management SW çözümlerini de içeren en son teknolojik gelişmelerin sunulduğu dünyaca ünlü bu organizasyonun bu yıl ki odağı ‘’akıllı bilgi yönetimi’’ olacak. Seminerlerin temasını oluşturan 4 anabaşlıktan en önemlisi ise Kodak’s Solutions Showcase konseptinde sunulacak. Etkinlik sunumlarını Kodak, Microsoft , Google, IBM, ve Salesforce ‘un üst düzey yöneticileri gerçekleştirecek. Organizasyonla ilgili daha fazla bilgiyi alttaki linkte bulabilirsiniz.. http://www.globaldirections2013.com/

Sayfa Başına Dön

KODAK ScanMate i940 Tarayıcı Buyers Lab Ödülü Aldı..

Brother2100 Brother2100

KODAK ScanMate i940 Model Tarayıcılar, Apple Macintosh kullanıcılarına yönelik, dokümanları organize etmek, yönetmek, dijital doyaları ve taranmış dosyaları paylaşmak yönünde getirdiği kolaylıklar nedeniyle BUYERS LAB Verimlilik ve Görüntü Kalitesi Ödülünü aldı.
Stuttgart, Almanya 16 Mayıs - KODAK ScanMate i940 Tarayıcılar, Macintosh bilgisayarlar için artan görüntü doğruluğu, daha fazla süreç verimliliği, sağlam kağıt kullanımı ve daha fazla kullanıcı verimliliğini sağlayacak paket yazılım uygulamaları için hassas capture programına sahip bulunuyor. Kodak Doküman Görüntüleme EAMER Ürün Pazarlama Müdürü Hauke Fast, "Ödüllü i940’ın, taşınabilir bir belge tarayıcı için performans sınırlarını zorlayan kanıtlanmış bir sicili var’’ diyor; Fast aynı zamanda "Kodak’ın yeni tarayıcısının gelişmiş görüntüleme yetenekleri ile APPLE ürün kullanıcılarına kişisel veya iş görevlerinde belge yönetimini geliştirmek için yardımcı oluyor," şeklinde yorum yapıyor.
Kodak, ScanMate i940, MAC kullanıcılarına özel PageManager 9 Yazılımı, Kodak'ın Perfect Page teknolojisi ve PRESTO NEWSOFT entegresyonu NewSoft ile çalışıyor. Bu kombinasyon sonucunda kullanıcılar yüksek kaliteli görüntüleri kolayca ve hızlı bir şekilde bulabiliyor, erişim, düzenleme ve kolay yazılım arayüzü ile paylaşım sağlıyor. Ayrıca optik karakter tanıma (OCR) all-in-one PageViewer imkanı sağlıyor. Uygulamanın bir başka zaman kazandıran fonksiyonu da belge paleti sayesinde, kullanıcıların hızla, dosyaları aranabilir PDF dosyalarına dönüştürebilmeleri, ve belgeleri e-posta ya da yazıcıya gönderebilmeleridir.

Sayfa Başına Dön

Kodak i2900 & Kodak i3000 ler Stoklarda

17 Nisan 2013 The Marmara Otel, Taksim’deki etkinlikte lansmanını gerçekleştirdiğimiz Yeni Kodak i2900 (A4) ve Kodak i3000 (A3) ler stoklarda.. Aynı zamanda Kodak i2900 ve Kodak i3000 Demo cihazlar da işortaklarımızın hizmetinde..

Kodak Info Activate Solution Kodak Info Activate Solution
Kodak i2900 (A4) Entegre Yatak Üniteli_______________Kodak i3000 (A3)

Sayfa Başına Dön
Bicom, Brother Doküman Tarayıcılar Türkiye Tek Temsilcisi..
Brother Türkiye ve Bicom Bilişim A.Ş. arasında varılan anlaşma ile Şubat 2013 te imzalar atıldı ve Bicom Bilişim A.Ş., Brother Doküman Tarayıcı Ürün Grubu’nun Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi oldu.. Bu yeni işbirliğinin ve startejik ortaklığın her iki firma ve tüm doküman görüntüleme sektörü adına hayırlı olmasını diliyoruz..

Mevcut Brother İşortaklarına ve Bilişim Kanalımıza bu yeni ve etkileyici Brother Modelleri ile hizmet vermeye layık olmaktan dolayı, Bicom A.Ş. adına gurur ve mutluluk duyuyoruz..

Kodak Info Activate Solution Kodak Info Activate Solution

Brother ADS 2100 yoğun ilgi görüyor..
Yeni Brother Doküman Tarayıcı ADS 2100 Stoklarımızda..
Şimdiden İstanbul ve Anadolu Bayilerinden yoğun ilgi gören ADS 2100 ler son kullanıcılara ulaşmaya başladı bile.. 24 hızındaki Duplex, Renkli, Profesyonel Doküman Tarayıcı ADS 2100 ler, USB Belleğe de tarama yapabiliyor..

Brother (Network/WiFi) ADS 2600 Türkiye’de..
Ağ ortamına Tarama yapabilen WiFi özellikli Brother Network Tarayıcı ADS 2600 ler stoklarımızda..

Kodak Info Activate Solution

Brother (Network/WiFi) ADS 2600W Avantajları..
• Daha cazip donanım fiyatına, tarama başına daha düşük maliyet.
• Yerleşik ağ ve WiFi özelliği
• Kapsamlı cihaz yönetim becerisi sağlayan gömülü web sayfası
• Tam renkli dokunmatik lcd ekran yardımıyla kullanım kolaylığı
• Cihaz üzerinde saklanabilir 72 tek tuşa kadar iş akışları,
• Mobil cihazlara doğrudan tarama için Brother iprint ve tarama ile entegrasyon.
• Google Docs, facebook, evernote and drop-box uygulamalarını kapsayan Brother ağ bağlantısı ile buluta tarama.
• BLI testlerinin çoğunda çok sayfalı belgeler için daha hızlı tarama.
• USB sürücüye tarama işlevselliği.
• Presto! Kartvizitleri verimli işlemek için BizCard yazılımı
• Masaüstü belge yönetimi ve düzenleme için Nuance PaperPort
• Daha kullanıcı dostu bakım imkanı
• Plastik kart okuma fonksiyonu
• 200 gsm’e kadar kağıt ağırlıklarını daha geniş bir yelpazede destekler.
• MAC kullanıcıları için destek
• Pantone 9 rengi için üstün renk doğruluğu sonuçları

Sayfa Başına Dön

Bicom, Brother İşortakları ile Marriott Ankara’da buluştu..
Ankara Brother bayileri ile Brother Doküman Tarayıcılar Türkiye Temsilcisi Bicom’un tanışma ve lansman toplantısı brunch şeklinde gerçekleşti.
6 Haziran’da Marriott Otel’de yapılan etkinliğin gündemini Brother ADS 2100 ve ADS 2600W (Network WiFi) modellerinin sunumu ve Pazar stratejileri gündemi oluşturdu.
Brother’ı Ankara’da başarı ve markaya olan bağlılık ile temsil eden tüm işortaklarımıza bu keyifli buluşmaya katılımdan dolayı teşekkür ediyoruz..

Kodak Asset Management Software Kodak Asset Management Software

Sayfa Başına Dön

ARENA pencere.com da Brother ADS 2100 ve ADS 2600W Temmuz Kampanyası başladı..

Arena
Arena Arena

Sayfa Başına Dön

Copyright © Bicom