Anasayfa > Ürünler > Kodak Perfect Page Yazılımı
Kodak’tan Yenilikçi Tarama Teknolojisi

Tüm Kodak Tarayıcıları’nda standart olarak Perfect Page bulunur. Perfect Page; renk, kontrast veya koşula bakmaksızın geniş bir belge çeşitliliğinden yüksek kaliteli görüntüler almanıza yardımcı olur. En zor ve uğraştırıcı orijinal belgeleri bile sürekli olarak yüksek kalitede işler. Dynamic Threshold özellikleri, el ile müdahaleye veya belgenin yeniden taranmasına gerek kalmadan tüm sayfalarda bulunan her Piksel’in çıkışını hesaplar. Ek olarak, belgelerin otomatik hizalanması (eğim giderme), asıl kağıt biçiminde görüntüleme (dağılım izleme ve kırpma) ve okunabilir yönlendirmeye otomatik yönlendirme gibi özellikler, taranan belgelerin mümkün olan en iyi şekilde sunulmasını sağlar. Perfect Page tarama; ön sıralama, tarayıcı ayarlarını değiştirme veya görüntü sonrası işlem gerektirmeden daha geniş bir belge aralığını taramanıza olanak sağlar. Perfect Page ayrıca en az seviyede müdahale ile veya hiç kullanıcı müdahalesi olmadan daha yüksek kalite anlamına gelen OCR okuma hızlarını ve doğruluğunu geliştirir.

Çift Akış Kodak CCD Görüntü Sensörleri taranan her belge sayfasının iki görüntüsünü çıkarır: siyah-beyaz ve renkli veya siyah-beyaz ve gri tonlamalı, böylece aynı anda iki görüntüyü işleyen uygulamaları kullanabilirsiniz. SurePath Kağıt İşleme Teknolojisi Otomatik belge besleyicilerimiz, karışık kağıt boyutlarında ve ağırlıklarındaki kağıt yığınlarını kabul eder ve besler. Belge taşıma teknolojisi orijinal belgelere dikkat eder ve çıkış tepsisine en uygun koşulda ve doğru sırada ulaşmasını sağlar. Ultrasonik Çoklu Besleme Algılaması Kodak tarafından geliştirilen Ultrasonik Çoklu Besleme Algılaması son derece güvenilirdir ve birbirine yapışmış belgeleri tarayıcı içine beslenirken algılar.

En sık kullandığınız işlerinize yönelik düğme atamanıza olanak sağlayan ve tek dokunuşla erişebileceğiniz 25 kısayol Gelişmiş Microsoft Sharepoint çıktı seçenekleri Döndürme, kırpma, yeniden tarama ve görüntü dizini dahil olmak üzere taramanın ardından görüntülerin düzenlemesini gerçekleştirme OCR’ı el ile veya sürükle ve bırak yöntemleriyle kullanılabilmeBoş sayfalar kullanarak veya operatör verimliliğini artırmak için sayarak belge ayırmayı otomatikleştirme